زیبایی - آرایشی

میکاپ لایت و جذاب اروپایی

اگر شما هم قرار است در آینده ای نزدیک عروس شوید، بهتر است تا به نکات مهم برای آرایش شب عروسی خود دقت کنید. در این مطلب مدل ارایش لایت اروپایی عروس در طرح های بسیار زیبا و جالب مد سال را می توانید مشاهده نمایید.

برای انتخاب یک آرایش خاص و زیبا بهتر است تا مدل های آرایش عروس در فضای مجازی را به دقت بررسی کنید و سبک دلخواهتان را پیدا کنید. یکی از مهمترین نباید هایی که در مورد میکاپ عروسی وجود دارد، این است که از انتخاب رنگ رژ، رژ گونه و یا سایه تیره خودداری کنید. زمانی که شما ابروهایتان را رنگ می کنید، تمامی عیب و نقص های ابرو پوشانده می شود.


فهرست مطالب


میکاپ لایت و جذاب اروپایی
میکاپ لایت و جذاب اروپایی

آرایش لایت اروپایی دخترانه

این سبک از آرایش معمولاً در آرایشگاه ها به دختران و نوجوانان جوان ارائه می شود. زیرا حالت بی گناه و دخترانه ای را در صورت حفظ می کند. یکی از کاربردی ترین رنگ‌ها رنگ قهوه ای در دجه‌های متفاوت است. و خط چشمی بسیار ظریف و مژه هایی کم ریمل. توجه داشته باشید که استفاده از مرطوب کننده علاوه بر نرم کنندگی پوست ، به عنوان زیرسازی نیز عمل می کند. برای زیباسازی چشم ها می توانید روی آن ها ریمل زده و با استفاده از فرمژه هم مژه های خود را بلند کنید. البته اگر از خط چشم استفاده نمی کنید می توانید کمی بیشتر ریمل بزنید. اگر نمی خواهید از ریمل مشکی استفاده کنید می توانید به جای آن از ریمل قهوه ای استفاده کنید و مژه های خود را به زیبایی مرتب کنید.

میکاپ لایت و جذاب اروپایی

میکاپ لایت ساده

میکاپ و آرایش صورت خود را می توانید به گونه ای انجام دهید که بسیار نرم و زیبا و طبیعی باشد و آرایش بخشی از صورت شما باشد و روی صورت اضافه به نظر نیاید امروزه آرایش های لایت و ملایم جای آرایش های غلیظ و افراطی را گرفته است و زیبایی بیشتری به چهره افراد می بخشد،

میکاپ لایت و جذاب اروپایی
از دست ندهید  خواص رویال ژل برای پوست و زیبایی

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا