زیبایی - آرایشی

آموزش زدن کرم ضد چروک

وقتی که سن افراد بالا می‌رود، میزان تولید کلاژن و الاستین در پوست آن‌ها کاهش می‌یابد و آب پوست آن‌ها کم می‌شود. این مورد باعث ایجاد چین و چروک‌هایی بر روی پوست می‌شود که وجود آن‌ها می‌تواند زیبایی پوست صورت و چهره را تحت تاثیر قرار دهد و جوانی پوست صورت بگیرد. ما به شما پیشنهاد می‌دهیم که برای از بین بردن چین و چروک‌های روی پوست، حتما از کرم‌ ضد چروک استفاده کنید که بهترین و دائمی‌ترین روش از بین بردن چین و چروک‌های روی پوست است. در همین راستا ما می‌خواهیم در این مطلب راجع به راهنمای استفاده از کرم ضد چروک صحبت کنیم؛ پس تا انتهای مطلب با ما همراه باشید.


فهرست مطالب


راهنمای استفاده استفاده از کرم ضد چروک:

برای این که بتوانید بهترین نتیجه را از استفاده‌ی کرم‌های ضد چروک بگیرید، باید به نکات مهمی درباره‌ی این کرم توجه کنید. یکی از این نکات، نحوه استفاده از کرم ضد چین و چروک است؛ زیرا سوال بسیاری از افراد این است که چطوری از کرم ضد چین و چروک استفاده کنیم؟ ما در این مطلب به طور کامل شما را راهنمایی می‌کنیم تا نحوه استفاده از کرم ضد چین و چروک را به طور کامل یاد بگیرید.

به طور کلی کرم‌های ضد چین و چروک از موادی تشکیل شده‌اند که می‌توانند خطوط و چین و چروک‌های روی پوست شما را پر کنند و آن‌ها را کم عمق کنند که اگر استفاده از این کرم‌ها را ادامه دهید، بعد از مدتی تمامی چین و چروک‌های روی پوست شما از بین خواهند رفت. این کرم‌ها می‌توانند روند پیری پوست را تا حد بسیار زیادی عقب بیاندازند. اما چرا باید از کرم ضد چروک استفاده کنیم و نحوه استفاده از آن به چه صورت است؟

چین و چروک روی صورت و بدن تمامی افراد به وجود می‌آید. هر چه کمتر به تغذیه‌ی خود اهمیت دهید و از پوست خود مراقبت نکنید، قطعا شدت این چروک‌ها بیشتر می‌شود و این چین و چروک‌ها زودتر بر روی پوست شما نمایان می‌شوند؛ پس تمامی افراد از سن ۳۰ به بعد باید از کرم‌های ضد چین و چروک استفاده کنند تا بتوانند بسیاری از چروک‌ها را از بین ببرند و از طرفی از ایجاد این خطوط جلوگیری کنند.

از دست ندهید  روتین پوست بعد از حمام مخصوص یک خانم لاکچری

برای این که بتوانید بهترین نتیجه را از استفاده‌ی کرم‌های ضد چروک بگیرید، در قدم اول باید بدانید که چگونه می‌توانید از این کرم‌ها استفاده کنید. نحوه‌ی استفاده از این کرم‌ها بسیار مهم است و می‌تواند تاثیر بسیار زیادی در روند درمان چین و چروک‌های شما داشته باشد.

راهنمای استفاده استفاده از کرم ضد چروک

قبل از استفاده از کرم‌های ضد چروک باید صورت خود را به صورت کاملا تمیز با استفاده از یک شوینده با کیفیت که مخصوص پوستتان است بشویید. تمیزی پوست برای استفاده از کرم ضد چروک بسیار مهم است؛ زیرا اگر پوست شما تمیز نباشد، ممکن است که کرم ضد چروک نتواند به راحتی به لایه‌های زیری پوست شما نفوذ کند و تاثیر خود را بگذارد. پس حتما پوست خود را کاملا تمیز بشویید و بعد آن را خشک کنید.

استفاده از کرم ضد چروک:

بعد از این که پوست خود را شستید و آن را به طور کامل خشک کردید، می‌توانید از کرم چروک استفاده کنید. به این صورت که مقداری از کرم را روی نوک انگشت اشاره‌ی خود می‌زنید و آن را روی چروک‌های صورت خود می‌مالید.

1-ماساژ صورت

وقتی کرم را به پوست خود می‌زنید، باید آن را روی پوست خود به صورت دورانی و ضربه‌ای ماساژ دهید تا کرم به صورت کامل جذب پوست شما شود. ماساژ باید به صورت حرکات دورانی به سمت بیرون باشد تا بتواند چین و چروک‌ها را از بین ببرد. خود ماساژ می‌تواند تاثیر بسیاری در از بین بردن چین و چروک‌های شما داشته باشد. در نهایت با انگشتان خود ضربه‌های آرام به پوست خود زنید تا کرم به صورت کامل جذب پوست شما شود.

بعد از این که کرم را به پوست خود زدید، باید اجازه دهید کرم به مدت حداقل ۶ ساعت روی پوست شما بماند و بعد از آن باید پوست خود را مجددا با استفاده از شوینده از روی پوست خود بشویید. توجه داشته باشید که کرم باید کاملا از روی پوست پاک شود؛ زیرا در غیر این صورت می‌تواند نتیجه‌ی عکس روی پوست شما بگذارد.

از دست ندهید  آرایش صورت گرد و تپل

بسیاری از چین و چروک‌های روی پوست در اثر استفاده از صابون‌ها و شوینده‌های نامناسب روی پوست ایجاد می‌شوند؛ زیرا صابون‌ها و شوینده‌ها باعث به هم ریختن PH پوست شما می‌شوند. تونر می‌تواند PH پوست را تنظیم کند و این مورد می‌تواند باعث جوانی و شادابی پوست شود.

راهنمای استفاده استفاده از کرم ضد چروک

2-استفاده از مرطوب کننده

بهتر است بعد از استفاده از کرم ضد چروک از کرم مرطوب کننده و آبرسان استفاده کنید. هر چند که کرم‌های ضد چین و چروک دارای مواد آبرسان و مرطوب کننده نیز هستند، اما استفاده از آبرسان‌ها همیشه واجب است.

بسیاری از افراد می‌پرسند که آیا استفاده از کرم ضد چروک در شب کار درستی است؟ به طور کلی بهترین زمان استفاده از کرم‌های ضد چین و چروک شب‌ها قبل از خواب است؛ زیرا این کرم باید به مدت حداقل ۶ ساعت روی پوست شما بماند و پوست در این بازه‌ی زمانی نباید در معرض آلودگی و نور خورشید قرار گیرد؛ پس اگر می‌خواهید یک بار در طول روز از کرم ضد چین و چروک استفاده کنید، حتما شب‌ها قبل از خواب را انتخاب کنید.

طرز استفاده از کرم ضد چروک خاویار

کاهش سنتز کلاژن و الاستین پوست تحت تاثیر افزایش سن، عامل مهمی در بروز چروک ها و نشانه های پیری بر روی پوست شده و رابطه مستقیمی با تشدید روند پیری پوست خواهد داشت. علاوه بر این، با افزایش سن مواد مغذی و ویتامین های مورد نیاز سلولهای پوست به مرور زمان از بین رفته و روند ترمیم و نوسازی سلولهای پوستی نیز با اختلال روبرو می شود. از این رو آثار و نشانه های پیری بروز یافته بر روی پوست تشدید شده و شادابی پوست هر چه سریعتر از بین خواهد رفت. با استفاده از محصولات مغذی و رفع کمبود عناصر تقویت کننده سلولهای پوستی می توان از این آسیب ها بر روی پوست جلوگیری نمود.

راهنمای استفاده استفاده از کرم ضد چروک

کرم ضد چروک صورت خاویار دکلره محصولی سرشار از ترکیبات مغذی و مواد معدنی دریایی برای تقویت عمقی سلولهای پوستی می باشد. این کرم با بهره گیری از عصاره های گیاهی با خاصیت ضد چین و چروک، به خوبی قادر به رفع خطوط و چروک های بروز یافته بر روی پوست بوده و تاثیر بسزایی در افزایش شادابی و زیبایی پوست دارد. فرمولاسیون کرم ضد چروک صورت خاویار دکلره حاوی ویتامین E و ساکارید به منظور افزایش سفتی و استحکام پوست و آرامش بخشی قوی برای سلولهای پوستی می باشد.

از دست ندهید  اسپری شامپوی خشک چیست و چه کاربردی دارد؟ + عوارض آن چیست؟

خاویار موجود در ساختار کرم ضد چروک صورت خاویار دکلره، به دلیل دارا بودن مواد معدنی مورد نیاز سلولهای پوست و ویتامین های A و D، روند ترمیم و بازسازی سلولهای پوست را بهبود بخشیده و لایه باریر پوست را به میزان بالایی تقویت می نماید. همچنین، خاویار با خاصیت آبرسانی و مرطوب کنندگی قوی خود، کم آبی سلولهای پوست را برطرف کرده و از بروز چین و چروک های ناشی از خشکی پوست جلوگیری می نماید. استفاده از تونسکین به عنوان عامل ضد چروک قوی، عصاره کومبوچکا و بیزابولول در ساختار کرم ضد چروک صورت خاویار دکلره، موجب جوانسازی قوی پوست شده و خاصیت الاستیسیته و استحکام پوست به میزان قابل توجهی افزایش می یابد.

روزی دو مرتبه صبح و شب مقداری از کرم ضد چروک صورت خاویار دکلره را بر روی پوست تمیز صورت بمالید.

نحوه استفاده از کرم ضد چروک سینره

کرم ضد چروک سینره با استفاده از آخرین و مؤثرترین متدهای پیشگیری از چین و چروک تهیه شده است. امروزه پیشرفت های علم بیوتکنولوژی این امکان را در اختیار بشر قرار داده است تا بسیاری از پروتئینها، مواد حیاتی، آنزیمها و هورمونها را مشابه سازی نموده و از خواص آن ها بهره گیرد. یکی از مواد حاصل از این فن آوری کمپلکس MDI می باشد که یکی از قویترین مهارکننده های کلاژناز می باشد. درکرم ضد چروک سینره از خواص معجزه آسای این ترکیب جهت افزایش میزان کلاژن پوست و مبارزه با پیری استفاده شده است. استفاده از عصاره مورد به عنوان مهار کننده مؤثر واکنش گلی کیشن پروتئین ها با طولانی تر نمودن عمر سلولهای پوست باعث افزایش اثرات ضد چروکی این محصول می شود. در فرمولاسیون این فرآورده از مواد آنتی اکسیدان فوق العاده مؤثر (کوانزیم Q 10 و Vit E) جهت جلوگیری از اکسیداسیون چربی های سلولی نیز بهره جسته ایم تا بتوانیم ساختمان پوست را به طور کامل محافظت نماییم.

راهنمای استفاده استفاده از کرم ضد چروک

صبح و شب پس از تمیز کردن پوست با پاک کننده های سینره، مقدار مناسبی از کرم ضد چروک سینره را روی پوست صورت و گردن استفاده نمایید.

از دست ندهید  میکاپ لایت و جذاب اروپایی

جدول مشخصات کرم ضد چروک سینره

حجم 40 میلی لیتر
کشور تولید کنندهIran
نوع پوستخشک، خیلی خشک، مختلط، نرمال، چرب
بافت محصولکرم
سن۳۰تا۴۰سال
جنسیتخانم ها

نحوه استفاده از کرم ضد چروک لورال

کرم ضد چروک شب رویتالیفت لورال پرفروش ترین کرم ضد چروک در دنیا است که با توجه به فرمولاسیون منحصر به فرد ، نیاز های مختلف مراقبت از پوست در شب را به خوبی برآورده می نماید. مهمترین وظیفه ای که کرم شب لورال انجام می دهد کاهش دادن چین و چروک پوست می باشد. کرم شب لورال از گروه کرم های ضد چروک پوست رویتالیفت بوده که دارای ترکیبات فعال چند منظوره برای مراقبت و جوان سازی پوست است و با آب رسانی قوی به پوست در طول شب ، موجب درخشندگی ، طراوت و استحکام پوست و کاهش تحریکات پوستی می گردد. کرم ضد چروک شب سری رویتالیفت لورال که در حجم 50 میلی لیتری تولید و عرضه شده ، باعث نرمی و استحکام پوست صورت می شود و چین و چروک را به شکل قابل توجهی کاهش می دهد . محفظه نگهدارنده کاسه ای که از جنس پلاستیک تولید شده ظاهری زیبا دارد و استحکام محفظه نگهدارنده را افزایش داده است. برند لورال از حدود یک قرن پیش تولید محصولات آرایشی و بهداشتی را شروع کرد که هم اکنون برند برتر دنیا در این زمینه می باشد. از مهمترین معیارهایی که کمپانی لورال در تولید کرم شب رویتالیفت رعایت کرده این است که این کرم ها دارای قابلیت مرطوب کنندگی بالا ، درخشان کنندگی فوق العاده پوست ، استحکام بخشیدن به بافت پوست ، تغذیه پوست به وسیله مواد مغذی و همچنین خاصیت طراوت بخشیدن بالا به پوست است. کرم شب رویتالیفت لورال برای سنین بالای 40 سال مناسب تر است ، همچنین دارای بافت بسیار نرم و سبکی است که به آسانی جذب پوست می شود و به پوست احساس طراوت و شادابی می بخشد. استفاده از این کرم به مرور استحکام و نرمی پوست را افزایش داده ، هر صبح پوست بهتر از قبل به نظر می رسد و پس از 4 هفته سطح پوست مستحکم و لطیف می شود. استفاده از مقادیر کافی امگا 3 و امگا 6 در فرمولاسیون این کرم موجب جلوگیری از چین و چروک شده و همچنین به استراحت و ترمیم پوست در طول شب کمک می کند. مواد به کار رفته در ترکیب کرم شب رویتالیفت لورال عبارتست از : آب ، گلیسیرین ، دایمتیکون ، متیل متاکریلات ، الکل ، وینیل ، نیترید بور ، آمونیوم ، اسید استریک ، گلیسین سوجا ، اوکایاما و پروتئین سویا. طریقه مصرف کرم ضد چروک شب رویتالیفت لورال پاریس نیز بدین صورت است که مقدار بیشتری از کرم شب را نسبت به کرم روز ، روی پوست تمیز، با نوک انگشتان به صورت چرخشی پخش کنید. سعی کنید به جای کشیدن پوست، بیشتر با ضربات آرام و یکنواخت انگشت کرم را پخش نمایید.

راهنمای استفاده استفاده از کرم ضد چروک

جدول مشخصات کرم ضد چروک لورال

از دست ندهید  بهترین رنگ سایه برای چشم مشکی
مناسب برایآقایان ، خانم ها
مخصوصانواع پوست
کارکردضد چین و چروک و آبرسان
حجم خالص50 میلی لیتر
کشور مبدا برندآلمان

طریقه استفاده ازکرم ضد چروک خاویار لدورا

ابتدا پوست را تميز کرده، مقدار مناسبي از کرم را روي پوست صورت و گردن زده، سپس ماساژ دهيد تا جذب شود.

نکته1: قبل از مصرف کرم ضدچروک حاوي عصاره خاويار مي بايست پوست را با استفاده از پاک کننده و يا شوينده مناسب کاملا تميز کرد. بنابراين استفاده از آرايش پاک کن، شيرپاک کن، صابون هاي گياهي و يا ژل شستشوي صورت متناسب با نوع پوست، ضروري است.

نکته2: بايد توجه داشت که براي عملکرد بهتر پوست، مي توان قبل از کرم ضدچروک  از سرم صورت، استفاده کرد.

نکته 3: همچنين براي داشتن روتين مراقبت کامل و روزانه، استفاده از کرم ضدآفتاب ضروري است.

راهنمای استفاده استفاده از کرم ضد چروک

سوالات متداول درمورد استفاده از کرم ضد چروک

چه زمانی برای شروع استفاده از کرم ضد چروک مناسب است؟

بسته به شرایط مختلف این زمان در هر فرد متفاوت است.

طریقه مصرف کرم ضد چروک دور چشم به چه صورت است؟

به صورت ضربه ای به وسیله ی انگشتان دست می توانید کرم ضد چروک را بر روی پوست دور چشم بزنید.

آیا کرم های ضد چروک گران قیمت واقعا اثر دارند؟

اگر بخواهیم صادق باشیم باید بگوییم که در بیشتر موارد این ها فقط یک نمایش تبلیغاتی هستند. شما باید از کرم ضد چروکی استفاده کنید که متناسب با شرایط پوست شما باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا